Bukuroshja turke është aktorja më e dashur për publikun shqiptar nga seriali ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Aktorja e serialit “Zonja Fazilet dhe të bijat”, Deniz Baysal, do të kurorëzojë me martesë në shtator të këtij viti dashurinë me këngëtarin Baris Yurçu.

Çifi u fejua në nëntor të vitit të kaluar me një ceremoni që u mbajt në Izmir të Turqisë, transmeton Teleshkronja Post.

Mediat turke kanë bërë të ditur se çifti kishte zgjedhur Çeshmen për të mbajtur ceremoninë e dasmës së tyre , ku ishin të pranishëm rreth 400 të ftuar dhe dasma arriti vlerën 400 mijë lirave turke.

Foto e çiftit së bashku :

Foto nga fejesa e çiftit.
Loading...