Hajni i ngathtë kërcënonte me çekan, iku me vrap kur iu kundërvu shitësja (Video)

Keiron Harley nga Bargoed e Wales, është dënuar me dy vjet burg, për shkak se kërcënoi me mjet të fortë, shitësen e një dyqani.

Adoleshenti 18-vjeçar që ishte maskuar me shall, ia ka hedhur asaj një çantë dhe i kërkoi t’ia mbushë me paratë nga arka, transmeton Teleshkronja.

Por, ai është larguar me vrap, kur ajo ia tërhoqi çekanin qe ai e mbante në dorë.

Ngjarja që ndodhi në fund të vitit të shkuar, është hetuar me shpejtësi dhe Harley u dërgua para drejtësisë, ku nën akuzën për kërcënim dhe tentim vjedhje, iu shqiptua masa e dënimit.

Loading...

2 mendime mbi “Hajni i ngathtë kërcënonte me çekan, iku me vrap kur iu kundërvu shitësja (Video)”

  1. Nice post. I used to be checking continuously this weblog and I am
    impressed! Very helpful information particularly the remaining section 🙂 I handle such information much.

    I was looking for this particular information for a long time.
    Thanks and good luck.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.