NeymarJr-PSG-1-0-strasbourg

U rikthye tek ekipi i tij pas 126 ditësh dhe Neymar Jr u tregua se pse PSG nuk e la të largohej nga ekipi francez.

PSG po shkonte drejtë një barazimi pa gola ndaj Strasbourg, por braziliani Neymar Jr nuk mendoj kështu.

Ai shënoj ndoshta një nga golat më të bukur në karrierë për PSG në fund të ndeshjes, per ti siguaruar fitoren PSG.

Shikoni golin e mrekullueshë të Neymar ndaj Strasbourg në minuten e 91+:

Loading...