Real Madridi ka kaluar në epërsi me golin e Sergio Ramos pak para fundit të pjesës së parë.

U shkaktua një penalti në Odriozolan brenda zonës së Leganes dhe kapiteni i Los Blancos e mori përsipër 11 metershin.

VIDEO:

 

Loading...