manchester unied rashford goal vs milan

Nga ora 18:30 ka filluar ndeshja ndërmjet gjidandit AC Milanit dhe Manchester United në kuadër të turneut para sezonal, International Champions Cup.

E Manchester Unitedi ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 kundër Milanit, në ndeshjen e cila po zhvillohet për momentin në Cardiff të Uellsit, shkruan Teleshkronja Post.

Në minutën e 14-të të ndeshjes, Marcus Rashfordi e shfrytëzoi një top të gjatë dhe pas një vrapimi të shpejtë, e bombardoi portën e Milanit me një supergol.

Shikoni golin e bukur nga talenti anglez ndaj Milanit :

Loading...