Gjiko - Coco Jumbo

Reperi i famshëm kosovarë, Asdren Gjikolli ka publikuar këngë më të re për sezonin verorë.

Kënga e re nga Gjiko titullohet ‘Coco Jumbo’ dhe ka melodi ritmike, shumë e pelqyer për stinen verore.

Redbox Entertainment de BIGBANG janë përkujdesur për melodinë dhe intstrumentalin, ndërsa Valon Haziri me direktimin e klipit.

Si zakonisht teksti i këngës është shkruar nga vet reperi Gjiko, raporton Teleshkronja Post.

Pjesë nga xhirimi i videoklipit të cilën e ka publikuar Gjiko në Instagram:

View this post on Instagram

Mbasneser ndron tripi 🧜🏻‍♂️ 28.06.2019 ⏳🔥

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Kënga nuk ka mbushur ende 24 orë që nuk është publikuar dhe ka marrë mbi gjysmë milioni klikime në YouTube.

Kjo është kënga e plotë me videoklip nga Gjiko:

Loading...