Sonte nga ora 20:45 luhet ndeshja klasike e dy kombëtareve gjigande si Argjentina dhe Gjermania.

Dy ish-kampionët e botës takohen në një ndeshje miqësore mes tyre, shkruan teleshkronjapost.info.

Këtë ndeshje mund ta shikoni më poshtë LIVE – Gjermani vs Argjentinë:

Loading...