Aktualisht po luhet derbi i javës mes holandezëve dhe gjermanëve, transmeton Teleshkronja Post.

Gjermania ka kaluar në epërsi kundër Holandës në Amsterdam.

Gjermania është duke e mposhtur 1-0 Holandën. Ishte sulmuesi i Manchester City, Leroy Sane, ai që shënoi për mysafirët në minutën e 15’,

Goli i Leroy Sane për kombëtaren gjermane :

Loading...