Formacionet zyrtare: Southampton vs Liverpool / Foto

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Southamptonit dhe Liverpoolit, që do të zhvillohet në “St Mary’s Stadium” nga ora 21:00.

Liverpool do të kërkojë të marrë përkohësisht kreun e Premierligës mbrëmjen e sotme në ndeshjen që do të luajë në udhëtim te Southampton, e vlefshme për javën e 33-të të kampionatit anglez.

Xherdan Shaqiri sërish është ulur në stol, me shpresën se do t’i ketë disa minuta në pjesën e dytë, derisa startojnë Fabinho dhe Keita.

Southampton vs Liverpool, formacionet zyrtare:

Loading...