Sonte nga ora 21:00 në Stamford Bridge luhet ndeshja ndërmjet Chelsea dhe Dinamo Kievit.

Chelsea është përballur me këtë klub dy herë të tjera, njëra kishte përfunduar me fitore për londinezët, ndërsa tjetra barazim.

Të dy ekipet kanë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes, raporton Teleshkronja Post.

Formacionet fillestare Chelsea vs Kiev :

Loading...