Formacionet zyrtare: Benitez me Newcastle luan ndaj ish-klubit, Liverpool / Foto

Sonte nga ora 20:45 Liverpool luan ndeshje tejet të rëndësishme kundër Newcastle si mysafirë.

Për më tepër, ish-trajneri i The Reds, Rafa Benitez gjendët në taborin e Newcastle dhe nëse fiton apo barazon, ia humbë të gjitha gjasat për titull të Premier Ligës.

Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e sontme, ku edhe sonte përsëri Shaqiri është rezervist, shkruan Teleshkronja Post.

Formacioni zyrtarë i Newcastle-it të Benitezit :

Formacioni zyrtarë i Liverpoolit të Jurgen Klopp :

Sonte do të shihet se sa ka ndikuar humbje e ekipit të Klopp nga Barcelona, dhe a është në gjendje të përgjigjet pozitivisht./Teleshkronja Post/

Loading...
Loading...