Real-Madrid-team-news-predicted-line-up-Melilla-1038614

Real Madridi dhe Melilla sot ballafaqohen në raundin kthyes në kuadër të Copa Del Rey.

Ekipi i Solarit pothuajse e ka siguruar kalimin tutje pasi është në epërsi 4-0 nga ndeshja e parë, raporton Teleshkronja Post.

Janë publikuar edhe formacionet zyrtare të te dy ekipieve, Solari nuk ka ftuar disa nga yjet, por nga fillimi është edhe Isco.

Këto janë formacionet zyrtare./Teleshkronja Post/ :

 

Loading...