MIQËSORJA KOSOVA – GJIBRALTARI – Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Kosovës dhe Gjibraltarit ë po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Ishte mesfushori, Florent Hasani, ai që shënoi për 1-0 në minutën e 68-të, për të zhbllokuar rezultatin e takimit.

Ky gol u asistua për mrekulli nga Leart Paqarada nga krahu i majtë, shkruan Teleshkronja Post. Shikoni golin e bukur nga Hasani.

Me këtë rezultat Kosova edhe e fitoj ndeshjen: Kosova 1-0 Gjibraltari./GazetaTeleshkronja/

Loading...