Dueli i viti 2013 – Franck Ribery vs Cristiano Ronaldo. Starton për Fiorentinën francezi Ribery, kurse Cristiano Ronaldo është i padiskutueshëm te “Zonja e Vjetër”, së bashku me Higuain dhe Costa.

Sfida mes Fiorentines dhe Juventusit do të zhvillohet ne stadiumin “Artemio Franchi”, nga ora 15:00, transmeton TeleshkronjaPost.

Ndeshjen Live ndiqeni më poshtë:

Loading...