Lawrence Maroney TheImageDirect.com

Aktorja e famshme botërore dhe bukuroshja 28 vjeqare Jennifer Lawrence është një hap më afër martesës.

Sipas uebsajtit amerikan Entertainment Tonight thuhet se aktorja 28-vjeçare dhe i fejuari i saj, 34-vjeçari Cooke Maroney, e festuan fejesen e tyre këtë fundjavë.

Një burim i tregon ET se festa e fejeses u zhvillua në Kështjellën e lumit në Brooklyn, Nju Jork, të shtunën dhe ishte “shumë e rastësishme”. Sipas ET, Lawrence mori me qira restorantin për natën, dhe parti filloi rreth orës 7 të mëngjesit. dhe vazhdoi deri rreth orës 11:00.

Lawrence dhe Maroney u fotografuan në qytetin e Nju Jorkut përpara fejesës së tyre dhe Lawrence dukej i bukur dhe tërheqëse në një fustan të gjatë me mëngë që shfaqte një prerje të thellë nga disenjatori L. Wells.

Ndërkohë, Maroney dukej i mprehtë në një kostum blu dhe një kravatë gri, shkruan ET, përcjellë Teleshkronja Post.


Ndërkohë, Maroney dukej i mprehtë në një kostum blu dhe një kravatë gri. (Foto: (TheImageDirect.com)

Stilistët e Lorencit, Jill Lincoln dhe Jordan Johnson, gjithashtu ndanë një fotografi të fituesit të Oscarit të qeshur, i cili shndërronte në vendosjen romantike të festës së tyre.

Lawrence dhe Maroney, një figurë e njohur e botës së artit, u fejuan në shkurt. Ata u lidhën romantikisht në fillim qershorit në vitin e kaluar.

“Romanca e Jennifer dhe Cooke është pak si një përrallë”, tha një burim për ET pas fejeses së tyre. “Ata kishin një tërheqje të menjëhershme në çastin kur u takuan dhe ne i ngacmojmë ata, ishte dashuria në shikim të parë”.

Për më shumë për Maroney, të cilin burimi i ET e përshkruan si “me këmbë në tokë”, argëtues, super social dhe një punëtor vërtet./TeleshkronjaPost/

Loading...