Portieri i Real Madridit, Keylor Navas është në prag të bashkimit me Paris Saint-Germain pasi arriti të hënën në kryeqytetin francez, në Paris.

Marrëveshja do të shohë portierin e PSG dhe Alphonse Areola përfaqësues i Francës në krye të rrugës ditën e afatit, kalimin tek Real Madridi.

Doli një video e 32-vjeçarit, Kosta Rika, ndërkombëtar, i cili fitoi tre tituj të Champions League me Madridin, duke ecur me familjen e tij në Paris të hënën në mëngjes.

Më shumë në vazhdim…

Loading...