Real Madrid ka barazuar rezultatin me të hyrë në pjesën e dytë pas zëvendësimeve nga Zidane ndaj Arsenalit.

Ai i cili u konsiderua i larguar para dy ditësh, Bale, hyri në fushë dhe brenda 5 minutash shënoj golin e parë për Real Madridin.

Goli i Gareth Bale kundër Arsenalit :

Ndërsa pak minuta më vonë Marco Asensio realizoj për 2-2, duke barazuar rezultatin ndaj Arsenal, transmeton Teleshkronja Post.

Loading...