Real Madridi dhe Barcelona po përballen në Copa Del Rey, ku ekipi i Solarit ka mbyllur pjesën e parë në epërsi 0-1 me golin e Lucas Vasquez.

Por ajo që ra më së shumti në sy ishte super forma e portierit rezervë aktualisht tek Real Madridi, Keylor Navas, raporton Teleshkronja Post.

Në dy raste ai shpëtoi Realin nga dy gola të sigurtë, i cili nuk është zgjedhja e parë e Solarit në portë.

Më poshtë ta mund ti shihni dy pritje të jashtëzakonshme nga Keylor Navas./TeleshkronjaPost/

Loading...