Pas lajmeve se kishte fjalosje mes lojtarëve të përfaqësues së Kosovës, është publikuar video e sherrit mes Edon Zhegrovës dhe Benjamin Kolollit

Insport ka publikuar momentin kur dyshja e Kombëtares së Kosovës kapen në stërvitje, pak ditë para përballjes me Malin e Zi.

Në një moment, janë acaruar bukur shumë Zhegrova e Kololli çka u desh ndërhyrja e stafit për ta qetësuar situatën që të mos eskalojë.

Gjithsesi, vazhdimi i stërvitjes ka kaluar shumë mirë, me shpresë se kjo ngjarje nuk do të ketë asnjë ndikim në ndeshjen e radhës.

Video e momentit të fjalosjes Zhegrova – Kololli, transmeton Teleshkronja Post:

Loading...