Champions League LIVE: Man United vs PSG

Loading...

Manchester United vs Paris Saint Germain PSG LIVE – UEFA Champions League LIVE Stream, Old Trafford.

Parisienët vizitojnë Old Trafford pa Neymar dhe Cavanin, por me Mbappen në sulm, raporton Teleshkronja Post.

Live ndeshja :


Loading...