fbpx

Superliga Kosovës

Lajmet e fundit nga Super Liga e Kosovës, me ekipe si KF Feronikeli, FC Prishtina, FC Drita, Trepça 89, KF Ferizaj, KF Drenica, KF Gjilani, KF Flamurtari, dhe gjitha lajmet rreth futbollit kosovarë.