Pse Capital T nuk flet për familjen e tij, sidomos për prindërit

Reperët nuk kanë lënë gjë pa treguar e zbuluar

Bile, disa gjëra edhe i zmadhojnë shumë.

Ju pëlqen hiperbolla dhe kjo tashmë është e vërtetuar shumë herë, shkruan “Kosovarja”. Ndryshe nga shumë të tjerë, Trim Ademi, i njohur si Capital T, nuk pëlqen të tregojë shumë gjëra nga jeta private.

Këtë segment vërtet përpiqet ta mbaj privat. Nuk e dimë a ka apo jo të dashur, a ka qenë apo jo me dikë në lidhje, etj.

As nuk dimë për familjen e tij, për ndonjë vëlla a motër.

Thonë se Capo e gjithë mbështetjen e të atit, që qëndron mirë financiarisht. Por, është mëse e vërtet se edhe vetë artisti po punon e fiton mjaftë.

 Trimi asnjëherë nuk ka publikuar ndonjë foto me prindërit, siç bëjnë shumë të njohur në Kosovë dhe jo vetëm.

Alban Skënderaj habit të gjithë dhe veten…arrin rekordin e ri!

Është padyshim një nga kantautorët më të mirë të momentit dhe këtë fakt e ka dëshmuar më së miri me postimin e fundit në rrjete sociale.

Alban Skënderaj ka bërë të ditur se vetëm brenda në 1 orë janë shitur të gjitha biletat për koncertin e tij i cili do të mbahet në Pallatin e Kongreseve në datën 2 mars. 

Gjithashtu Albani ka bërë të ditur për të gjitha ata që kanë mbetur pa bileta se do të përpiqet mjaft që të realizojë edhe një datë tjetër koncerti në mënyrë që të gjithë të mund të jenë pjesë e koncertit të tij. “Te dashur miq,

Sot biletat e koncertit jane shitur ose rezervuar brenda 1 ore nga momenti qe dolen. Eshte nje kohe rekord dhe jam i surprizuar dhe pafund mirenjohes! E di qe sistemi dhe sherbimi kane patur disa probleme. 

Fluksi i vizitoreve ne ëeb ka qene i parashikueshem. Kerkoj ndjese edhe ne emer te kompanise por ky sistem u ngrit per here te pare pikerisht qe cdo kush nga kudo te kishte akses ne menyre te barabarte. 

Do i lutesha personave qe kane rezervuar biletat te prezantohen ne pikat perkatese ose tek pallati i kongreseve brenda 24 oreve pasi mbas ketij afati rezervimi anullohet. Nderkohe jam mese i ndergjegjshem qe jane ende shume personat qe kerkojne te behen pjese e ketij eventi dhe nuk kane patur mundesine te gjejne bileta. 

Atyre ju them qe po punojme forte per te realizuar me 3 mars nje nate te dyte te ketij koncerti. Ne lidhje me kete do ju njoftoj patjeter shume shpejt,”-përfundon Skënderaj në rrjete sociale./Teleshkronja/

Getin e “rrethojnë” keq Vjollcat!

Pushimet për moderatoren e njohur Marina Vjollca duket se nuk kanë përfunduar.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet së bashku me motrën e saj Lirën, mbesat dhe Getoarin.

Por ndjekësit në rrjete sociale kanë vënë re mungesën e Luanës në këto foto. Mesa duket moderatorja e Top Channel do jetë kthyer për të vijuar me xhirimet e emisionit të saj “Shiko Kush Luan”, ndërkohë që për Marinën ende nuk dihet se kur do ta shohim në ekranin e Klan dhe me çfarë projekti.

Oriola e ndezë flakë Instagramin…lë komentuesit pa fjalë!

Ditët e fundit modelja Oriola Marashi ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video mjaft të nxehta.

Madje në një prej tyre u aludua në media se nuk kishte veshur të brendshmet. Por kundërpërgjigjia e Oriolës nuk vonoi.

Ajo publikoi në profilin e saj në Instagram një tjetër foto mjaft seksi ku shkruan se i ka të brendshmet. Duket se Oriola ka vendosur të jetë në qendër të vëmendjes.Oriola MarashiOriola Marashi

Luana është prapë në qendër të vëmendjes me dukjen e saj (Foto)

Publikimi i fotografive në rrjetet sociale që vënë në pah dukjen e Luana Vjollcës tashmë është përditshmëri në profilet e bukuroshes shqiptare.

Moderatoja e njohur kujdeset që të jetë sa më afër fansave të saj me anë të fotografive dhe videove që i poston në Instagram.

Ndërsa çdo fundjavë, admiruesit e saj mezi presin ta shohin se si do të shfaqet prezantuesja televizive.

Nga imazhet e publikuara në rrjetet sociale, Luana shfaqet shumë atraktive me flokë të lidhura.

Ajo ka veshur një fustan me pjesën e dekoltesë mjaft të hapur duke i treguar ‘asetet’ e saj të bujshme.

Biondja e famshme i ka publikuar edhe disa imazhe në InstaStory, për të treguar momentet e përgatitjes së saj.

Ndryshe, Luana e ka kaluar shifrën prej një milionë ndjekësve në Instagram, derisa fotografitë që ajo i publikon marrin dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj të shumtë.