Modelja shqiptare në Amerikë, shqiptarja Tika Camaj ka treguar se pse është njëra prej femrave më të bukura në botë

Tika është njëra prej modeleve më të kërkuara në Amerikë, sidomos për sfilimin në bikine.

Njëjtë e ka bërë ajo edhe sonte ku ka postuar disa prej fotove të saj në Instagram që janë pjesë e një koleksioni të bikineve.

Vijat e trupit të Tikas janë tepër seksi, derisa ajo thekson edhe të pasmet e saj.

Tika është vlerësuar si njëra prej femrave më të bukura shqiptare dhe videot dhe fotot e saj e tregojnë këtë.

Disa video nga modelja bukuruoshe :

Loading...