martohet hazan

Aktorja e famshme turke, Deniz Baysal është për momentin një prej aktoreve më të pëlqyera në Turqi dhe shtetet Ballkanike.

Ajo u bë shumë e popullarizuar si në Turqi ashtu edhe më gjerë, me serialin e njohur ‘Zonja Fazilet dhe Të Bijat.”

Ishte roli i ‘Hazanit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ajo që e bëri tejet të njohur, përcjellë Teleshkronja Showbiz.

Atë e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.Para dy ditësh ajo ka organizuar festën e beqarisë dhe në pak ditë do ta bëjë dasmën.

Në fotot e publikuara, Hazan është bërë më e bukur se kurrë. Për më tepër ndiqni fotot më poshtë që i ka publikuar në InstaStory:

Loading...