Benzema shënon golin e dytë personal, Reali ngritë epërsinë / Video

Nga një pjesë e parë aspak e mirë, Real Madridi ka filluar furishëm pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Valladolid.

Me të hyrë në P II, Karim Benzema u aktivizua duke marrë në dorë ekipin madrilen, fillimisht duke shënuar nga penaltia në minuten e 51’të.

Ndërsa 10 minuta më vonë Benzema shënoi golin e dytë personal dhe të tretin për Real Madridin nga goditja këndore./teleshkronjapost.info/

Loading...