Sonte nga ora 20:30 do të startojë zyrtarisht sezoni i ri 2019/20 në Bundesligën gjermane, raporton Teleshkronja Post

Është kampioni, Bayern Munich, që do të bëjë hapjen e sezonit në “Allianz Arena” kundër Hertha Berlin.

Niko Kovac ka hedhur në fushë më të mirët, ndërsa blerja nga Interi, Ivan Perisic, këtë ndeshje mungon për shkak të pesë kartonëve në Itali me Interin, që i janë bartur në Bundesliga dhe s’ka të drejtë loje.

Bayern Munich vs Hertha Berlin Livestream

Loading...