Barcelona pret Man United në Camp Nou, formacionet zyrtare / Foto

Sonte na pret një derbi i jashtëzakonshëm në ‘Camp Nou’ ndërmjet Barcelonës dhe Manchester United në kuadër të gjysmëfinales së Champions League.

Ekipi i Ernesto Valverdes ka fituar ndeshjen e parë në ‘Old Trafford’ 1-0 me golin e Luis Suarez pas asistimit të Leo Messit.

Ole Gunnar Solskjaer dhe ekipit të tij i duhet një përformancë e madhe si ajo kundër Paris Saint Germain që të kalojë tutje midis Camp Nou.

Të dy klubet kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e sontme:

Formacionet zyrtare dhe rezervat.
Loading...