Arsenal vs Man Unitedit: Formacionet zyrtare, starton një shqiptarë / Foto

Derbi i javës në Premierligë, janë publikuar formacionet zyrtare për derbin mes Arsenalit dhe Manchester Unitedit

Arsenali dhe Manchester Unitedit do të përballen në Emirates nga ora 17:30, sfidë e vlefshme për xhiron e 30 në Premierligë, raporton Gazeta Express.

Xhaka është titullar, kurse Mustafi në stol – derisa për Unitedin është rikthyer nga lëndimi Martial, por është në stol.

Kjo ndeshje është shumë e vlefshme për dy skuadrat, pasi po luftojnë për një vend në Champions League.

Formacionet fillestare të ndeshjes Arsenal – Manchester United:

 

Loading...