Ndiqni takimin Anglia vs Kosova minutë pas minute me komentim në realtime (kohë reale). Ndiqeni LIVE me video Kosova vs Anglia.

21:04 | Harry Kane shënon dhe kalon në epërsi Albionët. Anglia 2-1 Kosova.

20:52 | Barazojnë anglezët me Raheem Sterling, Anglia 1-1 Kosova.

20:46 | Goooool, Valon Berisha – Anlia 0-1 Kosova.

20:45 | 1″ Starton ndeshja Anglia 0-0 Kosova

20:36 | Dardanët në Southampton :

20:26 | Kjo është ndeshja e dytë e Anglisë në Stadiumin St Mary dhe e para që nga tetori 2002, kur ata barazuan 2-2 me Maqedoninë në një kualifikim në Euro 2004.

20:13 | Lojtarët e kombëtares angleze kanë arritur në stadiumin St Mary në Southampton:

20:00 | Statistikat e dy sulmuesve të kombëtares së Kosovës dhe Anglisë, Muriqi vs Kane.

19:35 | Formacionet zyrtare, Anglia vs Kosova. Challandes ka futur Floren Muslijen në vend të Edon Zhegrovës.

19:20| Atmosfera nga “Dardanët” në Londër.

Ndeshja Anglia vs Kosova fillon nga ora 20:45./GazetaTeleshkronja/

Loading...