10-shi i Napolit, Lorenzo Insigne nuk mundi të mbajë të qeshurat e tij kur e kuptoi se trajneri i tij Carlo Ancelotti po pretendonte të ishte gazetar gjatë një konference shtypi.

Tekniku italian priti radhen e tij dhe mori mikrofonin për t’iu drejtuar kapitenit të ekipit, transmeton Teleshkronja Post.

“Pse luani mirë për ekipin kombëtar [se sa për Napolin]?” e pyeti Ançelotin për dëfrimin e të gjithëve në dhomë, përfshirë Kostas Manolas dhe Dries Mertens.

Ndërsa për pak sekonda lojtari e kuptoj se kush është dhe filluan të qeshurat e papërmbajtura për disa sekonda.

Shikoni videon më poshtë për ta kuptuar më mirë se çfarë ndodhi:

Loading...