Los Blancos mbrëmë u mund 3-0 nga Paris Saint-Germain falë një dygolëshi nga Angel Di Maria dhe një goditje nga Thomas Meunier.

Herën e fundit që Real Madrid humbi ndeshjen e tyre të parë të një sezonin e Champions League ishte gjithashtu në Francë dhe gjithashtu nga një 3 -0 vijë rezultati.

Ishte një ndeshje tejet interesante, ku PSG dominoj plotësisht ndeshjen, ndërsa momentet kryesore mund ti shikoni përmes fotove më poshtë, shkruan Teleshkronja Post.

David Beckham duke parë skuadrat e tij të mëparshme.
Një goditje e pamundur për tu pritur nga Thibaut Courtois.
Zidane i shokuar nga loja e ekipit të tij.
Aktroja franzece, Isabelle Huppert, shikoj ndeshjen LIVE.
Kryetarja e Parisit, Anne Hidalgo, gjatë takimit PSG 3-0 Real Madrid.
Neymar Jr dukej mirë nga shkallët e stadiumit bashkë me Mbappe.
Tifzoët ULTRAS të PSG.
Tensionet në fushë mes lojtarëve të Realit dhe PSG.
Angel di Maria shkëlqej ndaj ish-klubit të tij, duke shënuar dy golat e parë të takimit.
Gjithashtu edhe lojtari i ndeshjes padyshim.

Këto janë disa nga fotot më epike nga nata e mbrëmshme, e shkëlqyeshme për Parisin, por e shëmtuar për Realin./Gazeta Teleshkronja/

Loading...