Aksident me gjashtë të lënduar në Drenas / Video

Mbrëmë, me 12 mars rreth orës 11:30 pak para mesnatës ka ndodhur një aksident komunikacioni ka ndodhur në fshatin Korroticë të komunës së Drenasit.

Sipas dëshmitarëve në aksident janë të përfshira dy vetura. Ata kanë thënë për Indeksonline se nga aksidenti kanë pësuar lëndime gjashtë persona.

Ekipet policore dhe ato mjekësore me të marr informatën kanë dal në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Të lënduarit janë marr me veturën e ambulancës dhe janë dërguar për trajtim të mëtutjeshëm mjekësor.

Video nga incidenti në Korroticë :

Loading...