Ajax pret Tottenham në Cruyff Arena, formacionet zyrtare

Pas një super ndeshje eksituese mes Liverpool dhe Barcelonës, sonte luhet ndeshja tjetër gjysmëfinale Ajax-Tottenham.

Ndeshja fillon nga ora 21:00 në Johan Cruyff Arena, shkruan Teleshkronja Post.

Ndeshjen e parë e ka fituar minimalisht Ajax me golin e Van de Beek, sonte vendoset se kush kualifikohet në gjysmë finale.

Formacioni zyrtarë i Ajax :

Formacioni zyrtarë i Tottenham :

Loading...